Eski Hatem Sağlık Meslek Lisesi
0 256 316 32 32

Nazilli Özel Başarı Okulları, Nazilli eğitimine yeni bir rüzgar, yeni bir soluk, yeni bir nefes olmaya geliyor

Siz Hayal Edin Biz Başarı'ya Ulaştıralım

Nazilli Özel Başarı Okulları, Nazilli eğitimine yeni bir rüzgar, yeni bir soluk, yeni bir nefes olmaya geliyor

Nazilli’de 1 Kasım 2018 tarihinde, Fen ve Anadolu Lisesi olarak eğitim-öğretim hayatına, “Merhaba “ diyerek öğrencilere kapılarını açan Nazilli Özel Başarı Okulları, 16-17 Şubat Cumartesi-Pazar günü 8-9-10 ve 11.sınıf öğrencileri için ödüllü bursluluk sınavı yapacak

Nazilli Özel Başarı Okulları Müdürü Servet Apak:

“Bizim en büyük kazancımız öğrencilerimizin başarıları olacak”

Öğretme azmiyle görev yapacak olan genç, dinamik ve idealist öğretmen kadrosuyla, başarılı, disiplinli, kendinden emin öğrenciler yetiştirmeyi kendilerine amaç edinen irfan yuvası Nazilli Özel Başarı Okulları kurucuları; Okul Müdürü ve Edebiyat Öğretmeni Servet Apak, Müdür Yardımcısı ve Kimya Öğretmeni Salih Ömer Örsdöven, Müdür Yardımcısı ve Tarih Öğretmeni Özlem Yurduseven ve Rehberlik Öğretmeni Gamze Peker:

“Nazilli eğitimine yeni bir rüzgar, yeni bir soluk, yeni bir nefes olmaya geliyoruz”

Nazilli’de 1 Kasım 2018 tarihinde, Fen ve Anadolu Lisesi olarak eğitim-öğretim hayatına, “Merhaba “ diyerek öğrencilere kapılarını açan Nazilli Özel Başarı Okulları, 16-17 Şubat Cumartesi-Pazar günü 8-9-10-11.sınıf öğrencileri için yapacakları ödüllü bursluluk sınavı ile daha şimdiden adından söz ettirmeye başladı.

Yaparak ve yaşayarak öğrenme odaklı eğitim anlayışıyla, eğitim sistemine farklı bir boyut ve bakış açısı getirmeyi hedefleyen Nazilli Özel Başarı Okulları, öğrencilerin başarılarını arttırmaya yönelik çalışacaklarını, öğrencilere yapacakları %5’ten, %100’e varan eğitim bursuyla 2019-2020 eğitim-öğretim yılı için öğrenci kayıtlarına başlayacak olmalarıyla gösteriyorlar.

Öğretme azmiyle görev yapan, genç, dinamik ve idealist öğretmen kadrosuyla, başarılı, disiplinli, kendinden emin öğrenciler yetiştirmeyi kendilerine amaç edinen irfan yuvası Nazilli Özel Başarı Okulları kurucuları; Okul Müdürü ve Edebiyat Öğretmeni Servet Apak, Müdür Yardımcısı ve Kimya Öğretmeni Salih Ömer Örsdöven, Müdür Yardımcısı ve Tarih Öğretmeni Özlem Yurduseven ve Rehberlik Öğretmeni Gamze Peker, okullarını tanıtmak için basın mensuplarına kahvaltı verdiler.

Sıcak ve samimi bir ortamda geçen kahvaltıda, yaptığı açıklamada branşlarında deneyimli, tecrübeli ve uzman eğitim kadrolarıyla Nazilli’de eğitimleriyle ön plana çıkacaklarını ifade eden Nazilli Özel Başarı Okulları Müdürü Servet Apak, bursluluk sınavında öğrenciler ter dökerken, velileri okul hakkında bilgilendireceklerini belirterek, “Fen ve Anadolu Lisesi olarak eğitim-öğretim hayatına hızlı bir adım attık. Geleceğimizin teminatı gençlerimize, öğrencilerimize güzel bir ortam hazırladık. Bursluluk sınavına gelen velilerimizi konferans salonumuzda okulumuzla ilgili bilgilendireceğiz. Vizyonumuzu, misyonumuzu anlatacağız” dedi.

“Nazilli eğitimine yeni bir rüzgar, yeni bir soluk, yeni bir nefes olacağız” diyen Müdür Yardımcısı Salih Ömer Örsdöven,  “Bizim derdimiz, gücümüz öğrencilerimizi hayallerine kavuşturmak. Her mesleğe ihtiyacımız var. Sadece lise düzeyinde eğitim verecek olan okulumuzda öğrencilerimizi koydukları hedefler doğrultusunda yetiştireceğiz. Bütün öğrencilerimiz eğitimde bizim için tektir. Bunun içinde gecemizi, gündüzümüze katıp, tek tek etütler vereceğiz. Genç ve dinamik bir kadromuz var. Enerjimizi öğrencilerimizin eğitimine harcayacağız” dedi.

“Eğitimin güleryüzü, okulumuzda olduğu sürece başarı muhakkak gelecektir” diyen Müdür Yardımcısı Özlem Yurduseven’de, “18 dersliğimiz, eğitim neferlerimizle, tam donanımlı eğitim alanımızla, nitelikli bir akademik eğitimle Nazilli eğitiminde farkındalık yaratacağız” dedi.

Eğitim-öğretim yolculuğunda öğrencilerin karşılarına çıkan engelleri aşmak için başvurdukları en önemli aktörlerden olan Rehberlik Öğretmeni Gamze Peker’de öğrencilerin her zaman yanlarında olacaklarını belirterek, “Biz tüccar değiliz, eğitimciyiz. Bu nedenle önce okul kuralları hakkında öğrencilerimizi eğiteceğiz. Öğrencilerimizin beşeri ilişkilerini güçlendireceğiz.  Çünkü eğitim olmadan, öğretim olmaz. Akademik başarının yanında vicdanlı, disiplinli, bilinçli, ne istediğini bilen öğrenciler yetiştirmek istiyoruz. Günümüzde teknoloji öğrencilerin bir parçası haline geldi. Buda bizleri gelecek anlamında kaygılandırıyor. Öğrencilerimizi teknolojiden koparmak mümkün değil ancak zaman içinde yapacağımız sosyal etkinliklerle öğrencilerimizin hayata karşı bakış açılarını değiştirmek istiyoruz” dedi.

Dolunay Gazetesi olarak, eğitim aşkıyla yanıp, tutuşan eğitim neferleri; Apak, Örsdöven, Yurduseven ve Peker öğretmenlerin açtıkları irfan yuvası, “Nazilli Özel Başarı Okulları”nın Nazilli’ye hayırlı, uğurlu olmasını dileriz.

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin